גישור לפועלמהו גישור לפועל
 
גישור בפועל הוקם מתוך מטרה ליישב סכסוכים בתחום ההוצאה לפועל בהידברות ובדרכי שלום, ולחסוך מהצדדים הוצאות ועגמת נפגש גדולה בהליכים מורכבים וקשים בהוצאה לפועל.
כיום, אין כל דרך להדברות כל שהיא בהוצאה לפועל בין הזוכה לחייב. המקום היחיד בו נפגשים הצדדים הם בלשכת ההוצאה לפועל מול הפקידים, או בעיקולים שונים שהופכים את חייו של החייב לבלתי נסבלים.
 
אנחנו במרכז "גישור בפועל" מאמינים מניסיוננו שככל ונצליח להושיב את הצדדים בשולחן אחד, יחסכו לכולם זמן, כסף משאבים ועוגמת נפש גדולה.
חלק נכבד מהחייבים נכנסו לעולם זה שלא באשמתם, או ללא ידיעתם. רוב החייבים אינם חפצים בחיים מורכבים ללא חשבון בנק ותחת הגבלות קשות. הם מוכנים להתאמץ ולנסות לסגור את החובות בכל מיני דרכים. בין באמצעות בני משפחה, ובין בדרכים אחרות. הבעיה שאין מי שיפגיש בדרך מקצועית בין הצדדים, ויביא אותם להסכמות טובות.
 
ברוב המקרים האינטרסים של הצדדים שונים לחלוטין, וכל מה שנדרש הוא לזהות את המאחד בין האינטרסים, ולהביא את הצדדים להסכמות. לפעמים, ניגוד האינטרסים לכשעצמו יוצר מכנה משותף בין הצדדים, ובאמצעות גישור מקצועי פותרים את הסכסוך במהירות.
 
למה גישור לפועל?
מקצועיות – מדברים בשפה שלכם. צוות המגשרים המקצועי של גישור לפועל מכירים את כל ההליכם בהוצאה לפועל, וכיצד להביא את הצדדים להסכמות שייתרו את ההליכים לצדדים. אין ספק שמי מכיר את מערכת ההוצאה לפועל יכול להביא את הצדדים להסכמות טובות יותר. 
מהירות – הליך הגישור מסייע להביא את הצדדים לפתרון מוסכם בפרק זמן קצר (לפעמים שעות ספורות) מנגד ההליך המשפטי והמבצעי בהוצאה לפועל אורך שנים רבות 
יעילות – בהליך הגישור דנים בעיקר בנושאים המהותיים והחשובים לצדדים ולא מבזבזים הזמן על ביורוקרטיה מיותרת. בהוצאה לפועל לעומת זאת, חלק גדול מהזמן מוקדש לפרוצדורה המבצעית שרק מזיקה לכל הצדדים.
יצירתיות – בהליך גישור מקצועי שאר מתבצע באמצעות מגשר מוסמך בהוצאה לפועל, אין גבול לפתרונות ולהסכמות אליהן תוכלו להגיע. בפעולות של ההוצאה לפועל הצדדים מוגבלים לפתרונות מסויימים שלא תמיד רלוונטים לכל החייבים.
מבינים אתכם – בגישור מקצועי תוכלו לדבר בשפה שלכם ולכן תבינו כל מה שקורה מסביבכם. בגישור אין שפה משפטית מורכבת שמבוססת על חוקים וטפסים שאתם לא מכירים והייתם מעדיפים שלא להכיר.
שליטה בתהליך – בהליך הגישור, אתם שולטים ומחליטים איך להמשיך? ומתי
להמשיך? לעומת זאת, שמתנהלים הליכים כנגדכם אין לכם שליטה בכלום.
עלויות – בגישור לפועל פיתחנו שיטה חדשנית ומשתלמת במיוחד. לא הצלחנו להביא אתכם להסכמות, לא קיבלנו שכ"ט. ובמילים פשוטות, אתם משלמים רק על הצלחה!
 
הנהלה וצוות המגשרים.
גישור לפועל הוקם ע"י עו"ד יוסף ויצמן, ראש ועדת הוצאה לפועל במחוז ת"א בלשכת עורכי הדין, מנהל הקליניקה להוצאה לפועל בקריה האקדמית אונו, ובעלים של משרד אשר עוסק בתחום ההוצאה לפועל. 
ניסיונו העשיר של עו"ד ויצמן בתחום ההוצל"פ, וכן ראייתו הכוללת של התחום, בין מהצד של הזוכים, ובין מהצד של החייבים מגדילים את הסיכויים שהגישור יצא לפועל בזריזות ונחישות.
 
בוררות
לא כל סכסוך הוא פתיר. יש סכסוכים עם חילוקי דעות קשים שלא ניתן להתגבר עליהם בקלות. לכן, במרכז גישור לפועל הסכסוך יכול לעבור בכל שלב לבוררות מוסכמת שתכריע ותסיים את הסכסוך בין הצדדים.
 
חזון
לעולם אין לצמצם שאיפות.. ולכן, החזון שלנו הוא, שבטרם יפתח תיק הוצאה לפועל מכל סוג שהוא הצדדים יהיו מחויבים לשבת עם מגשר הוצאה לפועל מוסמך, ולעשות ניסיון כנה ומקצועי לסיים את החוב בפחות הוצאות ועגמת נפש לכולם.
Google+ Facebook
אודות