ייצוג בבתי המשפט

משרד עורכי דין  יוסף ויצמן, מטפל עבור לקוחותיו במגוון תביעות בתחום האזרחי, המנוהלים בכל הערכאות המשפטיות ובתי המשפט בישראל.

המשרד מלווה בהצלחה רבה את לקוחותיו בניהול תיקים בבתי משפט (בין אם בייצוג של תובעים ובין אם בייצוג של נתבעים), הנושקים למגוון דיסציפלינות משפטיות בתחומי ההתמחות של המשרד, לרבות בתחום תביעות כספיות, צווי מניעה, ערעורים על החלטות רשם, וכו'

המשרד מעניק שירותי ייצוג משפטי בכל שלבי הסכסוך, זאת החל מהמגעים הראשונים, המשך בהליכים בפני בתי משפט, לרבות הליכי בוררות וגישור ועד לקבלת הכרעה שיפוטית בפסק-דין, או ניסוח הסכם פשרה, הכול כדי להשיג עבור לקוחותיו את התוצאות המיטביות, בכל פעם מחדש.

במשרדינו ניתן לקבל שירות משפטי של הכנת תביעות, הגנה מפני תביעות, ייצוג משפטי במסגרת תיקי תביעות כספיות, וכן בנושאים אחרים, לרבות תביעות לסעדים הצהרתיים, צווי עשה, צווי מניעה, בקשות להטלת עיקולים, וכיו"ב, כל זאת בכל הערכאות המשפטיות הקיימות בישראל, ובכלל זאת, בתי המשפט האזרחיים (בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, בית המשפט העליון), בתי דין רבניים, בתי משפט לענייני משפחה, בתי הדין לעבודה.

למשרדינו ניסיון עשיר ומוכח בניהול של תיקי ליטיגציה עבור לקוחותיו, בכל הערכאות המשפטיות. המשרד  זכה לשבחים ואף רשם לעצמו הישגים מרשימים ביותר בתחום זה, לרבות טיפול בתיקים מאוד מורכבים, כולל תיקים מהגדולים והמתוקשרים שהיו בישראל.
Google+ Facebook