משרד עורכי דין יוסף ויצמן – יש על מי לסמוך!

אתם במרכז. תמיד.

ישנם משרדים רבים בישראל. אבל כשמגיעים למשרד של יוסף ויצמן מבינים שמדובר ברמה אחרת של מקצועיות וידע ובצוות איכותי, לוחם ומסור שיודע שמעניק יחס חם ואישי לכל אורך הדרך.
הניסיון הרב של עו"ד ויצמן בפיצוח תיקים מורכבים, מבטיח כי תקבלו את הטיפול המסור והאיכותי ביותר בהליכים המשפטיים להם אתם נדרשים – אנחנו נלחם על הזכויות שלכם!

תחומי התמחות

חדלות פרעון

פשיטת רגל

הקמה ופירוק חברות

הוצאה לפועל

תביעות מנהלתיות

לשון הרע

צוואות וירושות

דיני בנקאות

תביעות כספיות

הוצאה לפועל – מעשה והלכה
מחבר: עו"ד יוסף ויצמן

דיני ההוצאה לפועל, שהם תחום מורכב ורגיש, זוכים לסקירה מקיפה בעלת פן מעשי בצד הפן התיאורטי.

עו"ד יוסף ויצמן מומחה בתחום ההוצאה לפועל, המשנה לראש לשכת עורכי הדין וראש ועדת הוצאה לפועל, בעל ניסיון מעשי עשיר. הוא פורש לפני הקוראים משנה סדורה ובה סקירה של החקיקה והפסיקה בשאלות מגוונות, בליווי המלצות מעשויות – בבחינת "עשה" ו"אל תעשה" בדיני ההוצאה לפועל.

הספר מספק הסברים מפורטים בסוגיות יומיומיות המתעוררות בלשכות ההוצאה לפועל, ובין היתר: הדרכים להגשת בקשות לביצוע, הליכי ביצוע מתקדמים, הליכים מיוחדים, הגנות של חייבים, עיכובי ביצוע, עררים וערעורים. בצד אלה יש בספר דיון בסוגיות נכבדות, ובין אלה: סמכויות שיפוט; סמכות עניינית וסמכות מקומית; הרמת מסך ההתאגדות בהליכי ההוצאה לפועל; טענת "פרעתי"; התנגדות לביצוע שטר; חייבים מוגבלים באמצעים; הממשק עם הליכי פשיטת הרגל; מסלולי ביצוע שונים, ורבות אחרות. הכול – תוך התייחסות לחקיקה, לפסיקה ולאסמכתאות הרלוונטיות.

דיון נרחב ומיוחד מוקדש להליכים שעניינם גביית מזונות בהוצאה לפועל. את הספר חותמת סקירה של דיני ההוצאה לפועל בראי המשפט העברי, כפי שהם מיושמים במשפט הישראלי.
הספר מלווה במפתחות מפורטים, לנוחות המעיין בו.

תחום ההוצאה לפועל ידע ספרות אקדמית, אך לא זכה בחיבור מקצועי עם פרקטיקה מעשית בהתנהלות היומית מול מערכת ההוצאה לפועל. לכן, חיבור זה חדשני, מקורי וחובה לכל משרד עורכי דין.

השקת הספר

הוצאה לפועל – מעשה והלכה

צוות המשרד

אטי ברקמן

עו"ד

03-6167732 – שלוחה 7

לאה דורפמן

עו"ד ונוטריון

03-6167732 – שלוחה 5

בתיה מאיר

מנהלת אדמיניסטרטיבית

03-6167732 – שלוחה 1

ישראל אובז'נק

עו"ד

03-6167732 – שלוחה 6