חדלות פירעון

חדלות פירעון, או בשם הקודם, פשיטת רגל, הינו מצב בו אדם נמצא במצב כלכלי שלא מאפשר לו לשלם את חובותיו, ו/או שסכום חובותיו גדול מסכום הכנסותיו. במצב כזה, כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום, ולהגיש יחד בקשה לקבלת "צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון". הליכי חדלות פירעון תקפים, כמובן, גם עבור נושים – הם יכולים לבקש פתיחת הליכים אלה עבור החייבים להם.

חוק חדלות פירעון מציע אפשרות להגיע להסדר שיקום כלכלי – לא משנה אם מדובר בעסק, תאגיד או אדם – שנועד לאפשר הזדמנות נוספת לייצוב כלכלי ולמניעת הדרדרות נוספת, חמורה יותר.

למה חשוב להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום?

הידרדרות למצב כלכלי הדורש חדלות פירעון יכולה לנבוע מכמה סיבות שיוצרות קושי תזרימי: הלוואות רבות שנלקחו, ניהול לא נכון של ההכנסות מול ההוצאות, מצב רפואי ואף הדרדרות מקור הפרנסה עד לקריסה. הסיבות רבות ושונות, אך לא משנה מה הן יהיו, חובת  ההוכחה לבית המשפט היא עליכם. עליכם (בליווי עו"ד, כמובן) להוכיח מעבר לכל ספק שההידרדרות אינה ניצול שלכם את חוקי מערכת המשפט בכדי להתחמק מתשלומים, אלא שקרתה בתום לב, ויציאה ממנה תעזור לכם להתייצב חזרה על המסלול ולהשתלב חזרה במעגל הפיננסי בצורה נבונה. עורך דין מומחה יעזור לכם לצלוח את המשוכה הזו, תוך ליווי בכל שלבי התהליך מול הנושים ועד לקבל ההפטר, שעם קבלתו חובותיכם נמחקים.

יותר מעשר שנים מייצג עו"ד ויצמן בכל הסוגים של חדלות הפירעון, פושטי רגל, וכן חייבים וזוכים בהוצאה לפועל בדגש על גביה או עיכוב של תשלומי מזונות ילדים.

אלפי הפטרים והסדרים מהטובים ביותר יצאו תחת ידו של עו"ד ויצמן וכולם במסירות והצלחה יוצאת דופן, ובאמצעות צוות משרדו של עו"ד ויצמן שנותנים שירות אישי ומשפחתי.

לכן, הגעתם לבעיה כלכלית ללא פתרון, שווה להתייעץ עם הטובים ביותר.